Kocioł węglowy z zapalarką

 

 

 

 

 

Przedstawiamy Państwu kocioł węglowy z podajnikiem ślimakowym UNI z wbudowaną zapalarką. Kocioł Defro Komfort Eko Duo Uni R.

Zamontowany przez nas kocioł, posiada wbudowaną zapalarkę do paliwa, konstrukcja palnika Uni pozwala na spalanie szerokiego sortymentu paliwa:

- eko groszek

- miał węglowy kwalifikowany

- pellet

- mieszanki ziaren zbóż z eko-grszkiem

Rozpalenie kotła ze stanu zerowego, który był zasypany eko-groszkiem trwało nie całe 15 min. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi, materiałów, czy rozpałek. Cały proces odbywa się automatycznie i jest sterowany przez sterownik kotła

Kocioł Defro Komfort Eko Duo Uni R jest urządzeniem bogato wyposażonym:

- Sterownik K1PRv2 firmy tech obsługuje pracę 4 pomp, steruje siłownikiem zaworu 4-dr dzęki czemu możemy sterować instalacją w trybie pogodowym, ponadto łączy się ze sterownikiem pokojowym dzięki czemu mamy wpływ na pracę kotła z pomieszczenia, możemy odczytać wiele informacji na temat parametrów pracy, a także precyzyjnie sterujemy temperaturą pomieszczeń.

- Kocioł może pracować w trybie PID, dzięki czemu praca urządzenia staje się w pełni automatyczna.

- Urządzenie jest wyposażone w drugie palenisko ze stałym rusztem wodnym, do ręcznego spalania paliw.

- Na wyposażeniu kotła znajduję się system strażak, zabezpieczający zapaleniu się opału w zasobniku, szczególnie ważne gdy kocioł spala pellet.

 

Firma Świat Miedzi oferuje Państwu montaż kotłów centralnego ogrzewania na bardzo korzystnych warunkach, modernizujemy stare kotłownie, wykonujemy instalacje w nowych budynkach. Zapewniamy dobór urządzeń, transport kotłów, solidny montaż, instruktarz podczas pierwszego uruchomienia oraz pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów w trakcie użytkowania kotła czy instalacji.

Posiadamy w ofercie kotły które spełniają wymogi dotyczące dotacji do wymiany źródła ciepła udzielanej przez Urząd Miasta Rybnik.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego sklepu, gdzie mogą Państwo zobaczyć jak pracuje kocioł DEFRO Komfort Eko.

Comments are closed.