Maski antysmogowe xBreathe

Serdecznie informujemy, że od listopada wprowadziliśmy do sprzedaży maski i chusty antysmogowe polskiej firmy xBreathe.

Maski przeznaczone są dla zarówno dla dzieci jak i dorosłych, kobiet i mężczyzn.

Maski antysmogowe xBreathe produkowane są ze 100 % bawełnianych tkanin posiadających certyfikat OEKO-TEX, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.

Ciekawe wzory na maskach i chustach pozwalają wybrać produkt dla każdego. Co niezmiernie istotne maski antysmogowe xBreathe są zadrukowane japońskimi, wodnymi, bezzapachowymi atramentami pigmentowymi, które zostały opracowane specjalnie do druku na tkaninach przeznaczonych do szycia. Jest to technologia druku uznawana za najmniej inwazyjną dla środowiska naturalnego i w pełni bezpieczną dla ludzi.

Sercem maski antysmogowej są filtry.

Filtr użyty w maskach xBreathe jest filtrem typu N99. Składa się z dwóch warstw włókniny filtracyjnej, jednej warstwy włókniny z węglem aktywnym i dwóch warstw włókniny osłonowej. Łącznie pięć warstw filtrujących. Filtr jest wynikiem polskiej myśli inżynieryjnej. Filtry zatrzymują pyły zawieszone PM1, PM2,5, PM4, PM10. Posiadają warstwę włókniny z węglem aktywnym, dzięki czemu pochłaniają również dwutlenek siarki SO2  i dwutlenek azotu NO2, związki w wysokim stopniu toksyczne dla organizmu ludzkiego, powstające na skutek spalania paliw. Skuteczność filtra wynosi niemalże 99 %.

  • chusta
  • 39
  • maska
  • XBREATHE

Comments are closed.